červen 18, 2021

Do nové sezóny s novým trenérem

in Články

by Super User

Všechny naše složky se po dlouhé pauze s velkou chutí vrátily k tréninkům a jinak tomu není ani u našeho A-týmu. Ještě větší motivace pak přichází se změnou hlavního trenéra, kdy po Kubovi Boháčovi, který bude nyní zastávat post asistenta, převezme hlavní kormidlo A-týmu můžu Vašek Michálek. Známá persona nejen v západočeském…
květen 30, 2021

Vracíme se zpátky na trénink

in Články

by Super User

Vážení rodiče, milí členové,jak již většina z Vás ví, od středy 26.5.2021 je ji možné využívat ke sportování i tělocvičny.  Rozhodli jsme se tedy k úpravě dosavadního rozpisu tréninků tak, abychom kromě venkovní přípravy mohli pilně trénovat i ve sportovní hale. Každá mládežnická složka má v týdnu nově určený jeden…
září 25, 2020

Informace pro rodiče a fanoušky

in Články

by Super User

Vážení rodiče, milí členové, rádi bychom Vám představili informační materiál Českého florbalu s doporučenými pravidly chování rodičů, příbuzných či fanoušků na sportovních akcích. Děkujeme za jejich dodržování a ohleduplnost.  
srpen 24, 2020

Soupeřem ve druhém kole Poháru nám bude Florbal Jirkov

in Články

by Super User

Po prvním kole Poháru, které se odehrálo o uplynulém víkendu, nám pořadí v tabulce určilo tým Florbal Jirkov. Miners z Jirkova se v prvním kole umístili na čtvrtém místě, když ze všech soupeřů porazili pouze Florbal Pro Beroun v poměru 13:5. Severočeši v minulé sezóně nastupovali v Ústecké lize mužů,…

Aktuální výsledky

Nejen pro členy

Bazárek

Bazárek

Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy

Přidej se do naší party

Přidej se do naší party

VašekVšechny naše složky se po dlouhé pauze s velkou chutí vrátily k tréninkům a jinak tomu není ani u našeho A-týmu. Ještě větší motivace pak přichází se změnou hlavního trenéra, kdy po Kubovi Boháčovi, který bude nyní zastávat post asistenta, převezme hlavní kormidlo A-týmu můžu Vašek Michálek. Známá persona nejen v západočeském florbale přichází do Rokycan po trenérském angažmá na Kladně a ujme se mimo mužů také juniorů a dorostenců. 

Vašek působil dlouhá léta v FBC Plzeň, kde mimo jiné vedl jako hlavní trenér muže a juniory a také si na chvilku odskočil k týmu žen FBŠ Slavia Plzeň. Po dvouletém angažmá u prvoligového týmu Kanonýři Kladno nyní bude předávat své zkušenosti zpět v Západních Čechách. Vašek se totiž mimo náš klub bude věnovat i juniorům v FBC Plzeň což ideálně koresponduje s naší partnerskou spoluprací na klubové úrovni. 

Na další informace se můžete těšit již brzy na našem FB a Instagramu. 

  

 

Vážení rodiče, milí členové,
jak již většina z Vás ví, od středy 26.5.2021 je ji možné využívat ke sportování i tělocvičny.  Rozhodli jsme se tedy k úpravě dosavadního rozpisu tréninků tak, abychom kromě venkovní přípravy mohli pilně trénovat i ve sportovní hale.

Každá mládežnická složka má v týdnu nově určený jeden trénink v hale v rozsahu 90 minut a jeden trénink venku v rozsahu 90 minut.
Níže naleznete rozpis pro všechny věkové kategorie. Nechybí ani informace o ročnících jednotlivých kategorií s tím, že v ojedinělých případech jsou výjimky možné (např. podle již probíhající venkovní přípravy).
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Rodičům je vstup do sportovní haly a nově i do areálu "ostrůvku" VK Rokycany zakázán.
Sraz hráčů je vždy nejméně 10 minut před zahájením tréninku u vstupu na sportoviště.
Šatny nejsou k dispozici, převlékání hráčů probíhá v případě sportovní haly v hledišti.
Sportovní halu Házené budou hráči po skončení tréninku opouštět ZADNÍM VCHODEM (https://mapy.cz/s/bevevenov).
Účast hráče/hráčky na tréninku je možná pouze za splnění platných epidemických opatření (u členů mladších 18 let prohlášení zákonného zástupce, jinak prohlášení člena). V příloze přikládám čestné prohlášení zákonného zástupce (pro hráče mladší 18 let, kteří se ještě nezúčastnili venkovní sportovní přípravy), u plnoletých členů bude řešeno před zahájením úvodního tréninku. Pokud nastanou změny v podmínkách účasti na sportovních akcích, bude změněno i znění čestného prohlášení a v takovém případě bychom Vás informovali.
 
V případě dotazů se na nás neváhejte obracet, a to např. email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
nebo v neodkladných situacích na mobil 734 528 531.
 
 
rozpis
 
 

poharMuži vstoupili do sezóny prvním kolem Poháru České pojišťovny, které se hrálo v nedalekých Štáhlavech.

nova tvarRokycanský florbal se představuje s novou tváří. Nové webové stránky, nové logo, nový sponzor, to vše reprezentuje cestu, kterou se náš klub ubírá. 

pozvanka 1 koloO víkendu se představí pouze muži, kteří odstartují sezónu na domácím hřišti a to hned se západočeským rivalem ze Sokolova.

Mon.
Tues.
Wed.
Thurs.
Fri.
Sat.
Sun.
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 

No events for this period